pl

Najnowsze wiadomości

Bądź na bieżąco.

Ruszyły zdjęcia do filmu dla firmy Andrew

Ruszyły zdjęcia do filmu dla firmy Andrew realizowane przez Produkcja Filmowa Pawlenia.

Andrew - co oferujemy?

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja następujących wyrobów:

  • drewniane bębny kablowe,
  • szpule ze sklejki,

 

Produkty te projektowane oraz wykonywane są według indywidualnych zamówień klientów. Zależy Ci na szybkim czasie realizacji zamówienia? Zachęcamy więc do nawiązania z nami kontaktu. Wysoka jakość świadczonych usług oraz zadowolenie gwarantowane.

Z czego wynika sukces naszej firmy?

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest zdobywanie zaufania jak najliczniejszej grupy klientów. Dlatego też zespół firmy Andrew stanowi grupa wysoce wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie podejmą się każdego zlecenia. Potrafią oni sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom. Profesjonalną realizację zleceń umożliwia również bardzo dobrze wyposażony oraz regularnie unowocześniany park maszynowy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie wyrobu różnorodnych produktów z drewna. Nasza działalność sięga roku 1980, kiedy to firma ta została założona przez Andrzeja Kowalczyka. Główną cechą przedsiębiorstwa Andrew jest nieustanny rozwój, który towarzyszy mu po dziś dzień. Oto krótki zarys historyczny działalności naszej firmy:

  • Początkowo była to jednoosobowa działalność opierająca się na usługowym przecieraniu drewna. Kolejne lata to przede wszystkim dynamiczny rozwój tartaku oraz poszerzanie oferty wytwarzanych produktów. W latach dziewięćdziesiątych XX wieku firma ta zajmowała się głównie produkcją takich wyrobów, jak: więźby dachowe, tarcica oraz podkłady kolejowe.
  • Początek XXI wieku to kontynuacja poszerzania oferty firmy Andrew. Rozpoczęła się produkcja palet drewnianych, a także bębnów drewnianych do kabli i lin. W 2005 roku wybudowana została suszarnia, co stanowiło pierwszy krok do uzyskania certyfikatu fitosanitarnego IPPC.
  • Rok 2009 był bardzo intensywnym czasem dla naszej firmy. Rozpoczęto wówczas budowę nowych obiektów (hala tartaczna wraz z zapleczem biurowo-socjalnym, nowoczesna kotłownia oraz suszarnia komorowa), które zostały oddane do użytku w 2012 roku.

 

Firma Andrew zajmuje się obecnie produkcją opakowań drewnianych: bębnów drewnianych, palet itp. Prowadzimy również aktywną współpracę z małymi przedsiębiorstwami oraz międzynarodowymi koncernami rozmaitych branż, m.in. kablowej, linowej oraz autoactiw. Co jeszcze jesteśmy w stanie zaoferować? Przede wszystkim zapewniamy, że każdy klient jest przez nas traktowany w sposób indywidualny. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników chętnie podejmie się realizacji wszystkich projektów, nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do współpracy!

Poniżej krótka relacja fotograficzna – już niebawem przedstawimy film.