pl

Oferta

Drewniane bębny kablowe

Nasz zakład specjalizuje się przede wszystkim
w produkcji bębnów drewnianych

Wyroby tego typu już od wielu lat stosowane są do transportu kabli elektrycznych, światłowodowych lub różnego rodzaju przewodów oraz lin.

Produkowane przez nas bębny poddawane są obróbce zgodnie z wymaganiami zawartymi w Polskiej Normie PN-91/0-79353. Produkty te są również dostosowywane do norm zakładowych obowiązujących w poszczególnych kablowniach. Wszystko dopasowywane jest do indywidualnych preferencji klientów. Istotny jest także fakt, iż wytwarzane przez naszą firmę drewniane bębny kablowe są fumigowane.

Co to znaczy? Fumigacja to nic innego, jak proces mający na celu ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się szkodników kwarantannowych w obrocie międzynarodowym. Nasze produkty poddawane są temu zabiegowi (posiadają logo IPPC), dlatego też mogą być transportowane w dowolne miejsce na świecie. Ochronę oraz trwałość tych wyrobów drewnianych zapewnia zaś poddanie ich procesowi impregnacji. Jeśli więc chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości drewniane bębny kablowe, koniecznie skontaktuj się z nami!

Zapewniamy, że produkowane przez naszych pracowników drewniane bębny kablowe charakteryzują się wysoką jakością.

A wszystko to dlatego, że najlepsi specjaliści firmy Andrew podchodzą do swojej pracy z pełnym profesjonalizmem. Dbają oni o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół danego zlecenia. Oferujemy bębny w różnym przedziale wielkościowym (o średnicy w zakresie 500-3000 mm). Wykonywane są one na podstawie indywidualnych specyfikacji projektów naszych klientów. Wszystkie nasze wyroby spełniają wymagane normy.